Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

У НАТО на першому місці замість України – бджоли!..

У штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу в Брюсселі з двох до чотирьох збільшилася кількість вуликів, встановлених там у межах участі в європейських екологічних проєктах.

Про це йдеться у пресрелізі НАТО.

У штаб-квартирі Альянсу з квітня 2020 року було встановлено два вулики, які давали мед. Кожен вулик дає за сезон від 80 до 100 кілограмів меду, більшість із якого лишають бджолам для зимівлі.

Популяція бджіл, які живуть в одному вулику, змінюється протягом року – з близько 10 тисяч у січні до близько 50 тисяч у розпал літа. Комахи своєю чергою сприяють посиленню біорізноманіття на місцевій території.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У середньому з одного вулика, встановленого у штаб-квартирі НАТО, бджолярі збирають 25 кілограмів меду, більшість якого потім продають на благодійному базарі.

У НАТО нагадують, що встановлення вуликів – це частина ширшого проєкту Альянсу із «озеленення» його штаб-квартири. У квітні цього року там висадили галявину з диких рослин, щоб привабити метеликів і птахів.

«Нині біорізноманіття перебуває під загрозою через глобальне потепління та людську діяльність, але збереження природного середовища може зіграти важливу роль у регулюванні клімату шляхом допомоги в поглинанні й зберіганні вуглецю», – зазначають в Альянсі.

Нагадаємо, що у НАТО цинічно запевнили, що союзники можуть роками підтримувати Україну в боротьбі проти військової агресії росії. Тобто, натякнули, що з такою їх допомогою ця війна може тривати ще досить довго?!

Україну слід підтримувати у підготовці до опалювального сезону, адже зима буде важкою. Крім того, росія веде війну на виснаження проти нашої держави. Про це генеральний секретар НАТО колишній норвежський марксист Єнс Столтенберг заявив під час саміту Кримської платформи.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Також цей екс-соціаліст від НАТО відзначив-заспокоїв, що на шостий місяць російсько-української війни українські сили показали вміння завдавати ударів у відповідь та повертати території.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності