Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

У Польщі за образу українців ксьондза засудили на рік виправних робіт

Поляків і українців (русичів), які чубляться між собою уже тисячу років, уже майже сімсот років об’єднує ще більша нелюбов до іншого, північного, сусіда – московитів. Отож нещодавно Суд міста Вроцлав у Польщі оголосив вирок у справі колишнього католицького священика Яцека Медляра, якого звинуватили у «публічному розпалюванні релігійної і етнічної ненависті».

Нагадуємо, 11 листопада 2017 року, коли Польща відзначала День незалежності, у Вроцлаві проходив «Марш патріотів». Медляр виступив на цьому заході і під виглядом призову до патріотизму образив євреїв і українців.

Він використовував вислови, покликані вселити полякам презирство і ворожість стосовно євреїв і українців, приписуючи їм ворожість і агресію та заохочуючи учасників маршу до війни з ними.

Свою вину чоловік визнавати відмовився. Згідно з польським законодавством, максимальне покарання за розпалювання ненависті — позбавлення волі строком на два роки.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Районний суд Вроцлава-Середмістя, ухвалою від сьогодні, тобто від 13 вересня 2021 року, визнав Яцека М. винним у вчиненні діяння, описаного у пункті II вступної частини судового рішення (правопорушення, передбачене ст. 256 § 1 ЦК у збірці 257 Кримінального кодексу) і засудив його до 1 (одного) року обмеження волі, що полягає у виконанні неоплачуваної контрольованої роботи у соціальних цілях протягом 30 (тридцяти) годин на місяць. Також його зобов’язали сплатити штраф у розмірі 180 злотих на кошт держави.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності