Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

Угорщина не засудила агресії РФ та… готується завдати удару у спину?

Більше ніж за добу після початку відкритої російської агресії проти України в Азово-Керченській акваторії офіційний Будапешт зробив заяву, в якій, однак, немає засудження агресора.

Заяву міністра закордонних справ Петера Сійярто поширила прес-служба уряду, процитувавши повідомлення державної агенції MTI з цього приводу.

Примітно, що коментар з приводу наслідків російської агресії не містить ані жодної згадки про Росію, ані засудження агресора. Натомість Петер Сійярто акцентує увагу на імовірному впливі цих подій на угорську меншину Закарпаття.

Це, звичайно ж, погана новина, що у наших сусідів запроваджується воєнний стан“, – підкреслив міністр, додавши, що Угорщина зацікавлена зберігати мир в усіх оточуючих державах, “особливо там, де живе багато етнічних угорців“. “На Закарпатті є угорська громада, яка складає 150 тисяч людей, їхня безпека важлива для нас“, – наголосив він.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Петер Сійярто також висловив сподівання, що “ця безперечно важка ситуація має бути вирішена якнайшвидше і має рухатися у бік послаблення напруги”, – переказує слова міністра урядовий сайт.

Сійярто також наголосив, що доки ситуація буде “нестабільною”, він лишається на постійному зв’язку з лідером угорської партії в Україні КМКС.

Варто зауважити, що від початку агресії у Азово-Керченській акваторії Будапешт утримувався від заяв, які би засуджували дії російського агресора. Цікаво, що угорський уряд не робив заяв навіть попри прохання з українського боку.

Кількість переглядів: 1,341 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності