Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Україні вітчизняне виробництво шин для автомобілів не потрібне, – Білоцерківський шинний завод ЗАКРИВАЄТЬСЯ

Найбільший в Україні виробник шин – Білоцерківський шинний завод, який є приватним акціонерним товариством «Росава», працює з 1972 року, ЗАКРИВАЄТЬСЯ. 

Акціонери найбільшого в Україні виробника шин «Росава» (м. Біла Церква, Київська обл.) на загальних зборах 30 квітня прийняли рішення про добровільну ліквідацію товариства.

Про це йдеться в повідомленні підприємства в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. При цьому будь-яка додаткова інформація в повідомленні не вказується.

Довідка:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Найбільший в Україні виробник шин – Білоцерківський шинний завод, який є приватним акціонерним товариством «Росава», працює з 1972 року.

Основним видом діяльності компанії є виробництво автошин. Асортимент включає більше 200 типорозмірів шин для легкових автомобілів, комерційного транспорту, сільськогосподарської техніки.

«Росава» реалізує на українському ринку близько 50% своєї продукції, решта 50% експортує в країни СНД, Європи, далекого і ближнього зарубіжжя.

Кількість переглядів: 7,233 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності