Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Українсько-молдовський газопровід відремонтовано і запущено в роботу

Оператор ГТС України завершив ремонт магістрального газопроводу для українських та молдовських споживачів. Наприкінці ремонту відбулися вогневі роботи з підключення відремонтованої ділянки, а 9 вересня відбувся пуск у роботу газопроводу.

Про це повідомляє пресслужба Оператора ГТС.

Ремонтні та відновлювальні роботи на газопроводі були виконані за результатами раніше проведеної внутрішньотрубної діагностики.

Безпеку виконання робіт вдалося досягти, зокрема, застосуванням пересувної азотної компресорної станції, яку Оператор ГТС купив торік.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Це був перший випадок, коли азотна станція застосовувалася для ремонту лінійної частини газопроводу такої великої протяжності.

В Операторі ГТС нагадують, що за підсумками серпня цього року обсяг природного газу, що транспортується з Молдови в Україну, склав майже 170 млн кубометрів, або 15% від усього імпорту з Європи.

Раніше ми писали, що у серпні 2023 року в Україну надійшло 1,096 млрд куб. м газу з ЄС і Молдови, внаслідок чого сумарні надходження від початку року зросли до 1,884 млрд куб. м.

Також нагадаємо, що Оператор ГТС України пропонує запровадити кримінальну відповідальність для облгазів та промислових споживачів за несанкціоновані відбори газу.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності