Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Блоги

Українці чекали у спину від італійських “фашіїв”, а отримали від демократів…

“Як ви думаєте, хто вийшов на марш проти підтримки України в Італії? «Фашисти» з Братів Італії та Мелоні, якою лякали всю Європу?
Ні, на марш проти підтримки України вийшли кілька тисяч лівих радикалів та «антифашистів».
Розмахуючи райдужними прапорами зі словами «мир» і «ненасильство», члени профспілок і католицьких асоціацій, скаути, студенти та низка громадських активістів вимагали припинення бойових дій і припинення поставок зброї Італією Україні.
Інші учасники маршу розмахували плакатами з гаслами на кшталт «зброю вниз, зарплати вгору», «достатньо зброї Україні» та «ми не хочемо війни», «ні зброї, ні санкцій», «де дипломатія?»
Також «марш» підтримали популісти з руху «п’яти зірок», які розвалили уряд Драгі.
Віримо в Мелоні та її уряд, який зможе збільшити поставки зброї та фінансову допомогу Україні.
Справжня війна досі триває”, – пише українець-вояк В.Пазухін, – “і поки ці райдужні ідіоти хочуть зменшити підтримку Україні, ми збираємо на дрон для 28 бригади – https://t.me/OstanniyCapitalist/19863
@OstanniyCapitalist
*Фашії – скорочена італійська назва, послідовників та членів італійської політичної партії, заснованої колись Беніто Муссоліні , яку поки не блукують ліберальні соцпошуковики і мережі…

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності