Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

УКРАЇНСЬКІ МІГРАНТИ ЛІДИРУЮТЬ

Мігранти, які проживають у Європі, за 2014 рік надіслали додому 109,4 млрд. доларів США у вигляді грошових переказів.

Про це йдеться у доповіді Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку (IFAD), повідомляє DW.de.

«Лідеркою з отримання грошових переказів є Україна – $7587 мільйонів. На другому місці – Польща, до якої переказали $7466 мільйонів. На третьому – Нігерія із $7412 мільйонами», – йдеться у повідомленні.

Доповідь IFAD грунтується на даних Світового банку.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Найбільше у Європі мігранти надсилають грошей із Росії ($20,6 млрд), Великобританії ($17,1 млрд), Німеччини ($14 млрд), Франції ($10,5 млрд), Італії ($10,4 млрд) та Іспанії ($9,6 млрд).

Разом ці країни дають 75% від загальної суми грошових переказів, відправлених із Європи. Третину від загальної суми – $36,5 млрд. – отримують країни Східної Європи, у тому числі Україна й Польща, а також країни Балтії та Балкан.

За даними українського Нацбанку, країнами Європи, із яких грошові надходження до України 2014 року були найбільшими, є Росія, Німеччина та Греція.

Кількість переглядів: 57 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності