Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

“УКРАЇНСЬКА КОМУНІКАЦІЙНА ГРУПА” – американо-польське утворення

Державний департамент США повідомив про початок роботи Української комунікаційної групи, співзасновниками якої виступають Сполучені Штати та Польща. Базуватиметься платформа у Варшаві, а її головна мета – підтримати Україну у боротьбі проти російської агресії в інформаційному просторі.

Група об’єднає уряди, які прагнуть «координувати позиції, просувати достовірне висвітлення російського вторгнення в Україну, доносити до світу українські голоси та викривати інформаційні маніпуляції Кремля».

Вона створена для того, щоб не дати росіянам «зруйнувати світову солідарність з українським народом шляхом брехні та спотворення дійсності». Також на її основі буде вестися «чесне мовлення про рішучість та сміливість українського народу у боротьбі з російською агресією».

Також:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

росія посилює дезінформаційні атаки проти демократичних країн, намагаючись налаштувати союзників один проти одного і посіяти розбрат на тлі наближення виборів у Європейському Союзі та США.

Нещодавно США оголосили про започаткування глобальної коаліції демократій для боротьби з дезінформацією іноземних урядів. Інформація від урядів Китаю, росії та Ірану повинна бути маркована, щоб люди розуміли, хто саме за нею стоїть.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини…

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності