Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

Укренерго пропонує підняття тарифу для бізнесу, – бізнес теж підніме ціни… людям

Національна енергетична компанія «Укренерго» запропонувала з 1 січня 2023 року збільшити тарифи на передачу електричної енергії та на диспетчерське (оперативно-технологічне) управління. Остаточне рішення оголосить Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це повідомляється на сайті компанії.

«Укренерго» пропонує Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановити на 2023 рік тариф на передачу на рівні 636,17 грн/МВт-год, сьогодні він складає 345,64 грн/МВт-год.

Тариф на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління НЕК «Укренерго» пропонується збільшити з 62,13 грн до 207,63 грн/МВт-год.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Дворазове підвищення цін для бізнесу буде перекладено на плечі споживача за рахунок зростання цін товарів, в які будуть закладатися нові тарифи.

Серед основних причин здорожчання – руйнування енергетичної інфраструктури України через обстріли, через що суттєво зростає фізичний обсяг робіт та їхня вартість, зростання витрат на сировину, паливо та матеріали, збільшення видатків на капітальні інвестиції та оплату праці.

На засіданні 28 жовтня Кабінет Міністрів України продовжив дію чинних тарифів на електроенергію для населення до кінця опалювального сезону.

Раніше у Міністерстві енергетики гарантували, що ціна електроенергії не змінюватиметься для населення до 31 жовтня 2022 року, бо Кабмін подовжив дію положення щодо покладання спеціальних обов’язків (ПСО) на ринку електроенергії стосовно забезпечення доступною електроенергією населення до листопада.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Але треба пам’ятати, що ЗРОСТЕ ТАРИФ НА СВІТЛО ДЛЯ БІЗНЕСУ, – БІЗНЕС ПІДНІМЕ ЦІНИ НА СВОЇ ТОВАРИ і ПОСЛУГИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності