Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Уряд переклав доплату медикам за коронавірус на місцеві бюджети

Президент Зеленський в роликах та зверненнях всім розповідав про те, що держава доплатить медикам і нарешті українці відчують опіку. Однак, Міністерство охорони здоров’я вимагає доплату медикам із місцевих бюджетів, замість того, щоб виплатити ці кошти з державного!

Про це написала на своїй сторінці в мережі Фейсбук народний депутат України Оксана Савчук.

Все це потрохи добиває громади. Адже весь тягар й так ліг на плечі місцевих рад. Івано-Франківськ, наприклад, уже виплатив 6,5 млн грн з бюджету громади на доплати медикам і 1,5 млн грн виділено на придбання ліків. А ще щодня закупляються захоби індивідуального захисту для медичних працівників та обладнання.

Уряд однією рукою скорочує все: і субвенцію на інфраструктуру, і підтримку ДФРР проектів, а іншою хочуть навісити додаткові видатки. Чи витримають такі навантаження громади????

Навіть якщо ці повноваження навісити на місцеві бюджети, то варто розуміти, що це неможливо, бо коштів в місцевих бюджетах просто на це не вистачить. Чим вони думають? То навіщо створюються стабілізаційний фонд, якщо все хочуть перекинути на місця?“, – йдеться в дописі.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Народний депутат також зазначає, що вже підготувала з цього приводу звернення в МОЗ та в Уряд.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності