Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Уряд затвердив порядок оплати перших п’яти днів лікарняного

Затверджено Порядок оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, за рахунок коштів роботодавця.

Про це повідомили в прес-службі КМУ.

Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 24 червня 2015 “Про затвердження Порядку оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, за рахунок коштів роботодавця”.

Порядок встановлює єдиний розмір допомоги з тимчасової непрацездатності на весь період такої непрацездатності (за перші п’ять днів і починаючи з шостого дня 50% середньої зарплати для страхового стажу до 3 років, 60% від 3 до 5 років, 70% від 5 до 8 років, 100% більше 8 років).

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Прийняття постанови сприятиме встановленню єдиного розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності на весь період такої непрацездатності (за перші п’ять днів і починаючи з шостого дня), що дозволить роботодавцям спростити розрахунок зазначеної допомоги.

Кількість переглядів: 66 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності