Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Блоги

Ув’язнені, психічнохворі та “гастарбайтери” з КНДР: ким у рф намагаються підсилити армію.

За інформацією американського Інституту дослідження війни (ISW), президент Росії Володимир Путін все більше покладається на нерегулярні, погано навчені спеціальні добровольчі та маріонеткові підрозділи замість того, щоб   поновити розбиті підрозділи російських сухопутних військ.

Так, наприклад,  для  посилення своїх військ в Україні були відправлені з міста Тамбов 400 осіб, які відбувають покарання за кримінальні злочини.

Варто зауважити, що що звільнити ув’язненого, який не відбув термін ув’язнення, можливо лише  указом президента РФ про помилування, по амністії згідно постанови Державної Думи або за рішенням суду про  умовно-дострокове звільнення.

Примітно, що останнім часом російська влада почала все частіше при комплектуванні нових підрозділів надавати перевагу взяттю на службу “добровольців” та осіб, які відбувають покарання за кримінальні злочини. Це пов’язано в першу чергу із тим, що ці категорії  менше доставляють проблем російському командуванню і владі у разі загибелі чи поранення.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

За оцінкою генерала США Марка Міллі, наразі війна Росії проти України перебуває в новій фазі, коли українські сили захопили стратегічну ініціативу.

На цьому тлі у ЗМІ вкидається повідомлення про те, що КНДР може посилити російські окупаційні війська 100 тисячами своїх “добровольців”.

Утім, це абсолютно не реалістичний  сценарій. І для розуміння – ці 100 тисяч корейців ніяк не вплинутьна хід війни. Бо ніхто надавати такої не буде. Це елемент російських ІПСО.

Якщо росіяни спробують залучити 100 тисяч корейців, то потрібно буде: по-перше, оголосити війну Україні з боку КНДР. А це вже, відповідно, визнання міжнародного характеру війни. По-друге, залучення корейських “добровольців” до так званої російської військової “спецоперації” – визнання недієздатності окупаційних сил росії.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Мовиться про те, що путін потрапив у свою ж пастку, коли заявив про спецоперацію, яка, за логікою, повинна передбачати використання обмеженого військового контингенту.

Нагадаю, за інформацією журналіста-розслідувача видання “Bellingcat” Христа Грозєва, кожну державну корпорацію та олігархів у російській федерації змушують створити власні приватні військові компанії, які мають взяти участь у війні проти України.

Водночас у Санкт-Петербурзі, на сайті психіатричного диспансеру розмістили оголошення про набір добровольців на війну проти України.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності