Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

УЗ зазіхнула на 82 млрд. грн

Найкорумпованіша компанія України, згідно рейтингів ЗМІ, – «Укрзалізниця» розраховує за результатом роботи наступного року отримати прибуток у 1,7 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба УЗ за підсумками представлення фінансового плану.

Серед пріоритетів на наступний рік – модернізація інфраструктури, локомотивів, вагонів, підвищення ефективності процесів та зниження корупції, анбандлінг пасажирської компанії, робота над законодавчою базою.

Ще наступного року УЗ очікує на зростання доходу від вантажних перевезень на 19 % до 82,3 млрд грн, пасажирських – на 12% до 8,17 млрд грн, а також на економію 500 млн грн від зниження суми оплати податку на землю.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Вийти в «плюс» компанія планує вже цьогоріч. Загалом на нинішній рік УЗ прогнозує чистий прибуток у понад 250 млн грн (на противагу збитку минулого року у 12 млрд грн).

Раніш ми писали, що «Укрзалізниця» запустила продаж квитків ще через два популярні месенджери – додатково до Telegram і Viber.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності