Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

В ХАЙЯТ ЗАСІДАЛА «ОЛІГАРХІЧНА ЛОЖА»

В минулі вихідні в готелі «Хайят» у Києві відбулося засідання якоїсь «ложі олігархів».

Як повідомляють джерела depo.ua, ініціатором олігархічного збіговиська був багатий український бізнесмен, який найбільше постраждав в результаті війни на сході – Рінат Ахметов.

Правда, «олігархічна ложа» вийшла не надто представницькою. Сам Рінат Леонідович захід не відвідав, зате його інтереси представляв давній партнер і колишній донецький губернатор Сергій Тарута. Що стосується інших, то на зустрічі був присутній радник президента Петра Порошенка Юрій Косюк і зять екс-президента Леоніда Кучми Віктор Пінчук. Інші олігархи першого ешелону ініційованого Ахметовим засідання вирішили не відвідувати. Якщо Костянтин Жеваго надіслав нардепа Анжеліку Лабунську, то Ігор Коломойський взагалі захід проігнорував. Кажуть, що головний «укроп» впевнений, що здатний вирішити всі свої проблеми самостійно, без допомоги «колег» з олігархічного цеху.

Учасники заходу досить наговорилися про актуальні проблеми, наприкінці констатуючи, що ситуація в країні, і насамперед економічна, вкрай складна і з цим треба щось робити. Чи є у олігархів якийсь детальний план порятунку країни, поки сказати важко. Але, якщо і є, то він ретельно засекречений. Єдине, що вийшло із стін «олігархічної ложі», – це рішення про створення нової політичної партії, яка б спиралася на електоральну базу Партії регіонів, тобто продовжувала бути «голосом Донбасу і південного сходу».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Здається, олігархи, нарешті, усвідомили, що подальші перспективи екс-регіоналів виглядають вельми сумнівними, а ребрендинг в «Опозиційний блок» допоміг мало. Тому було вирішено при створенні нової партії зробити кальку з «Самопомочі» Андрія Садового.

Як називатиметься нова партія, поки також не відомо. Але, по суті, це буде «Самопоміч 2», складена з зовсім або відносно нових облич, ще не заплямованих в очах потенційних виборців. Ці особи повинні будуть переконати електорат у новій політичній якості, використовуючи очевидно старі перевірені гасла про «мир», «стабільність» та економічне відродження промислових регіонів. Ну і, нарешті, можна не сумніватися, що нова партія Південного Сходу «оголосить війну» корупції і олігархам, про що відразу ж після створення нової політсили дуже швидко дізнається вся країна, адже грошей на розкрутку в нової «Самопомочі» буде достатньо.

Нагадаємо, що перед президентськими виборами 2010 року всі українські олігархи зібралися в Європі і прийняли рішення підтримати Януковича. Зараз, судячи з усього, олігархи не зможуть зіграти в спільну гру. Більше того, поки досить складно говорити про перспективи цього політичного проекту.

Джерело: Хвиля

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 57 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності