Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

В садках діти повинні бути у масках, – глава МОЗ України )))

В дитсадках діти теж повинні бути в масках. За дотриманням дітьми протиепідемічних вимог повинні слідкувати вихователі.

Таку інформацію на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Звичайно, важко 3-4-річній дитині сказати: ти повинна виконати перше, друге, третє, – і розраховувати на її свідомість. Але для цього і є вихователі, які за цим слідкуватимуть“, – додав міністр.

 Степанов вважає необхідним дотримання дітьми протиепідемічних вимог, в т.ч. й носіння масок, для того, щоб вони самі не інфікувались та не інфікували свою сім`ю.

Отже, батькам слід  забезпечити своїх малюків масками. А враховуючи те, що за твердженнями медиків, звичайні дорослі маски дітей не захищають, то доведеться придбати дитячі. Постане питання – “Де?“.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

А як дітям у садочку їсти: сідаючи за стли, усім знімати маски, чи сідати за стіл по черзі?

Очільниця благодійного фонду “Крила надії” Наталія Ліпська на заяву керівника МОЗ відреагувала дописом у Фейсбук, де повідомляє, що дитячих масок в Україні немає.

“Якщо міністр ОЗ Стеранов і МОЗ в цілому дійсно ставлять вимогу, про те що діти в дитсадках мають бути в масках, то їм слід знати, що на території України дитячі маски відсутні. Цілком і повністтю. Немає їх. Навіть за гроші. Возимо з-за кордону і то зараз з цим величезний клопіт“, – пише Ліпська.

А ще цікаво: як вихователь має прослідкувати та забезпечити (читай: змусити) -надцять дітлахів весь день бути в масці та неухильно дотримуватись інших протиепідемічних вимог? До іграшок доступ тільки в рукавичках? Це ж теж треба проконтролювати. Та пильнувати, щоб цілі та неподерті.

Тож наскільки реальним є виконання вимог МОЗу?

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності