Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Полеміка

В Україні дозволять друге громадянство, тому землю скуповуватимуть “нові її громадяни”

Закон про подвійне громадянство в Україні може бути прийнятий вже до кінця 2019 року.

Такий прогноз зробив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар, припустивши, що в Раді цілком можуть встигнути розробити і проголосувати за документ.original-e332d4faae6867f0da738d06bdda68d8

Є два шляхи. Перший – якщо ми підемо традиційним міжвідомчим шляхом – це може зайняти кілька місяців. Оскільки треба зібрати думки всіх міністерств, пропустити через уряд і вийти на парламент. Може бути інша ініціатива, якщо безпосередньо депутати з правлячої фракції візьмуться за розробку, або президент внесе цю пропозицію. Зараз шляхи опрацьовуються, але ми постараємося зробити це набагато швидше, щоб уже до кінця року мати, як мінімум, законопроект, а може, і закон”, – сказав він.

За словами Боднара, отримати подвійне громадянство зможуть три категорії громадян. Це українці, які виїхали за кордон і проживають там постійно або тимчасово. Також громадяни, які проживають в Україні і певним чином отримали інше громадянство. Третя категорія – іноземці, в основному українського походження, які хотіли б отримати українське громадянство, але не можуть через наявність основного громадянства в іншій країні.
Тож тепер будь-якому іноземцеві достатньо буде отримати для себе друге, українське, громадянство, і вже ніхто не зможе сказати, що українську землю скуповують іноземні громадяни…

Кількість переглядів: 6,732 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності