Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

В Україні планують ввести плату за проїзд для вантажівок вагою понад 12 тонн

Міністерство інфраструктури України для збільшення надходжень до дорожніх фондів планує в 2016 році підняти ставки на підакцизні товари, а в 2017 році ввести плату за проїзд вантажного транспорту вагою понад 12 тонн.

Про це сказано в проекті “Дорожньої карти розвитку дорожньої галузі на період 2015-2017 років”, опублікованому на сайті міністерства.

«Підняття ставок на підакцизні товари для наповнення місцевих (територіальних) дорожніх фондів (за результатами громадського обговорення доцільності такого заходу)», – сказано в документі.

У прес-службі міністерства уточнили, що мова йде про такі підакцизних товарах, як паливо, шини до автомобілів, моторні масла і т. і.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У документі сказано, що міністерство має намір в цьому році розробити необхідні зміни до законів України та подати їх на розгляд до Кабінету міністрів і Верховної Ради.

Крім того, карта розвитку дорожньої галузі передбачає розробку законопроектів та проекту постанови Кабміну з метою впровадження плати за проїзд вантажного транспорту вагою понад 12 тонн для відшкодування шкоди, завданої автомобільним дорогам.

Зокрема, міністерство має намір в цьому році розробити законопроекти та подати їх на розгляд в Кабмін і Раду, в 2016 році – розробити проект постанови Кабміну для визначення переліку доріг і вартості плати; також міністерство очікує його схвалення урядом, а в 2017 році – впровадити плату для вантажного транспорту.

Відзначимо, за словами міністра інфраструктури Андрія Пивоварського, в 2016 році Мінінфраструктури створить спеціальний фонд для відрахування акцизного збору з продажу палива, який на 100% буде використовуватися для фінансування ремонту та будівництва автодоріг.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Раніше в інтерв’ю ЗМІ керівник дорожнього департаменту Мінінфраструктури Роман Хміль заявив, що рівень акцизу на паливо в Україні в рази нижча, ніж у європейських країнах, і може бути збільшений з 20% до 35-50%

Кількість переглядів: 90 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності