Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Блоги

Вакцинація на окупованих територіях: РФ перетворює мешканців ОРДЛО в піддослідних щурів

Россія намагається протягнути в Україну вакцину Супутник 5, в той час як сертифікація європейських вакцин в Україні провалена урядом. У самій же Російської Федерації «Супутник 5» популярністю не користується – наприклад в Москві щеплено близько 300 тисяч осіб при 12 мільйонах населення.

Поставка вакцин на окуповані території носить виключно політичний характер. «Супутник 5» – для Європи фактично «Новачок».  На територію ОРДЛО РФ завезла не «Супутник 5»​ , а «Супутник лайт» – аналог, який не пройшов випробувань.

Їх легко розрізнити: «Супутник 5» двокомпонентная вакцина, а «Лайт» – однокомпонентна. Відповідно, РФ використовує окуповані території як випробувальний плацдарм для випробування сумнівної якості вакцини, прикриваючись «​благими»​ намірами.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

І піддослідними щурами виступають громадяни України, мешканці окупованих районів Луганської і Донецької областей.  На території суверенної України РФ ставить досліди на людях.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності