Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Вчені створили медичний чіп, який можна імплантувати до організму будь-яким шприцом…

Фахівці Columbia Engineering розповіли про свою нову розробку: найменший в світі медичний чіп, який можна імплантувати до організму будь-яким шприцом.

Про це повідомляє Columbia Engineering.

Мова йде про однокристальну систему, об’єм якої становить менше 0,1 мм ³. Побачити її можна тільки під мікроскопом, а вся її робота будується на ультразвуці. Він використовується як для живлення пристрою, так і для передавання даних.

Імплантувати чіп можна через будь-який шприц для ін’єкцій. Він може використовуватися для вимірювання різних показників тіла людини. Це може бути рівень цукру в крові, тиск, температура тіла і т.п.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Ми хотіли подивитися, наскільки далеко просунемося в розробці мініатюрного функціонального чіпу. Отримана мікросхема є повноцінною електронною системою. Це революційна розробка в галузі медичних пристроїв, які імплантуються, яка буде визначати різні показники і використовуватися у клінічних операціях», – розповів керівник дослідження, професор електротехніки та біомедичної інженерії Кен Шепард.

Пристрій оснастили спеціальної п’єзоелектричним перетворювачем, який виступає свого роду антеною для зв’язку та зарядки. Чіп виготовляла компанія TSMC, що у Тайвані, а ось модифікували його в Колумбійському університеті і Центрі перспективних наукових досліджень Нью-Йорку.

Нагадаємо, що за даними нещодавнього опитування, близько 24% людей вірять в реальність «теорій змови» навколо технології 5G .

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності