Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Невідома Історія

Вчені Світу доводять древність української мови…

В історичному американському кіносеріалі “Полювання” (2017 р.) про багаторічне полювання на божевільного поштового терориста “Бомбера” детектив ФБР Джим Фіцджеральд, який запровадив у криміналістиці новий метод лінгвістичного розпізнавання злочинців розповідає про своє  відкриття, яке він зробив на основі лінгвістичного походження батьківщини слов’янських мов методом виключення і значення слів, з допомогою чого з’ясував, що слов’янські мови Європи народилися на берегах річки Прип’яті…

Отож Українська мова своїм корінням, за твердженням істориків, сягає глибини не менше семи тисячоліть.

Як писали у ХІХ ст. французькі науковці Антуан Фабр д’Олівьє, Станіслас де Гуайта, д-р Жерар Енкос та Александр Сент-Ів д’Альвейдр: Сім тисяч років до нової ери, арії із Європи через сучасну Україну, Кавказ, Іран рушили до Індії, де заклали початки “індійської” цивілізації, представники вищої касти Індії і сьогодні зберегли світлий відтінок шкіри і очей, а ще через дві тисячі років тим же шляхом повернулися назад до України, де розпочали своє розселення Європою, Малою Азією (Арамея-Арія) і Африкою (Єгиптом). А українці в іспанській Галісії кажуть, що там тешній діалект має дуже багато слів співзвучних українській Галичині та Україні в цілому…

Праєвропейський санскрит (стародавня мова Індії та Тибету) містить більше 1000 нинішніх українських кореневих слів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Жодна з європейських мов (окрім литовської) так близько не стоїть  до своїх витоків. А зв’язок московитської мови з іншими європейськими мовами можна прослідкувати лише через українську та угрофінські мови.

Порівняння з кацапською мовою робиться не з метою її приниження чи ображання. московитська мова по-своєму своєрідна і багата. Можна було б порівнювати рідну українську мову з французькою, чи німецькою. Але краще порівнювати з тою, яку ти добре знаєш, тобто, московитською.

Степан Наливайко – відомий в Україні знавець санскриту та мови хінді, професор, – описує враження від почутого звернення індійського гуру добірним санскритом до свого учня: «Дехі ме агні». Він попросив вогню і це було майже співзвучно нашому: «Дай мені огню».

Такі знайомі слова, як «один, два, три, чотири» на санскриті звучить «аді, дві, трі, чатура». А ось такі дуже знайомі змалечку кожному з нас слова – «мама, тато, неня, дід, баба, брат, сестра, син», – на санскриті звучать як «мата, тата, нана, дада, баба, бграта, свастрі, сун».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Перелік таких слів може бути дуже довгим, що є беззаперечним підтвердженням того, що корені моєї Рідної Української Мови сягають глибин індоєвропейської цивілізації. Це звідти до нас прийшли та й залишились в Україні прізвища та назви сіл, селищ, міст: Манджула, Панікар, Шандра, Хобта, Бушма, Шудря, Гупало, Вишень, Бакота, Баглаї (Баглайки), Вишнопіль, Канів, Тараща, Умань, Ямпіль, Чигирин, Буша (Бушанка) і т.д.

Про витоки московської, а пізніше – кацапської мови, може розповісти географія інших територій, де проживали угро-фінські племена – «чудь, водь, югра, черемиси, пермь, комі, мурома, ести, карели, вотяки, ерзя, меря, мещера та інші».

Їхні землі досі зберігають первинні назви рік, озер, селищ, міст: Нева, Волга, Ока, Кама, Мещера, Нара, Вязьма, Москва, Чудське озеро, Ладожське озеро, Валдай, Рязань (первинне Ерзянь), Суздаль, Сарапул, Вологда, Ростов та ін. Тобто, практично вся географія Центральної московії.

Але якщо взяти Новгородську землю, де проживали слов’яни, то там збереглися давньоруські (українські) назви поселень та річок: Галич, Прилуки, Великі Луки, Новгород, Руська, Середа, Волошка, Хмара, Люта, Велика, Межа та ін.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Слов’янську частку до московської мови внесли окремі слов’янські племена, які вимушено переселились на угро-фінські північні землі в VІІІ-ІX сторіччі.

Пізніше, за часів Петра І, розпочався й глибинний вплив української мови  на московську говірку, тому що московіти вчились і граматики, і арифметики, і Божому слову по книгах учителів-українців Мелентія Смотрицького, Магніцького, Феофана Прокоповича та інших.

Видатний лінгвіст кінця ХІХ-го століття, польський вчений Михайло Крелуцький зазначив наступне: „Займаючись довгий час порівнянням арійських мов, я дійшов висновку, що українська мова не тільки старша всіх слов‘янських, не виключаючи так званої старослов‘янської, але й санскриту, грецької, латини та інших арійських мов».

Також історичні  дослідження останніх десятиліть такої пам‘ятки, як Кам‘яна Могила під Мелітополем, дають нам свідчення, що це древнє святилище містить багато писемних зразків ще до шумерського періоду. Так що нам є чим пишатись.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності