Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Величезний зріст грошових переказів заробітчанами в Україну

Обсяг приватних переказів в Україну з-за кордону за вересень 2021 року склав 1 266 млн доларів. Це на 23,4% більше (майже чверть), ніж минулого року.

Про це йдеться в даних Національного банку України.

Уточнюється, що всього за даними НБУ за січень-вересень 2021 року в Україну надійшло 10 339 млн доларів, що на 19,7% більше, ніж роком раніше (8 636 млн доларів).

НБУ враховував у своїй статистиці як офіційні, так і неофіційні канали надходження грошей в Україну.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

У січні-вересні 2021 року неформальними каналами в Україну було переведено 4 388 млн доларів, що на 1 085 млн доларів більше, ніж за цей же період роком раніше.

Раніше ми писали, що Верховна Рада прийняла законопроект № 5559, завдяки якому українці зможуть переводити без ідентифікації 5000 гривень, а не 4999 гривень.

Таким чином, громадянам можна буде легко перевести круглу суму, а банкам, терміналам самообслуговування та іншим фінустановам не думати, як видати людині здачу 1 гривню при переказах без ідентифікації.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності