Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Великий грант від США Україні, – є пропозиція на усі гроші закупити яєць, пишуть люди

До державного бюджету України 29 березня надійшов грант від Сполучених Штатів в обсязі 1 мільярд 253 мільйони доларів.

За повідомленням Міністерства фінансів, кошти надані через Цільовий фонд Світового банку у рамках четвертого додаткового фінансування для проєкту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» (PEACE).

«Грантове фінансування буде спрямовано на забезпечення часткового відшкодування видатків Держбюджету зокрема на пенсійні виплати, підтримку окремих програм державної соціальної допомоги (допомоги для ВПО), забезпечення оплати праці працівників державних органів, співробітників ДСНС та працівників закладів вищої освіти», – зазначає Мінфін.

За даними міністерства, від початку повномасштабного російського вторгнення Україна отримала від США грантів на 15,5 мільярда доларів.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Проєкт підтримки державних видатків, який впроваджується в Україні спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Міжнародною асоціацією розвитку, передбачає загалом 14,9 мільярда доларів і 1,4 мільярда євро у вигляді позик, кредитів і грантів.

Нагадаємо, у бюджеті США на 2024 рік збережеться підтримка України в галузях безпеки, економіки, енергетики та гуманітарній сфері.

Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч із заступником державного секретаря США з питань енергоресурсів Джеффрі Пайєттом (колишній посол США в Україні часів крайнього Майдану). Сторони домовилися про значну фінансову підтримку для енергосектору України на 2023 рік.

Сполучені Штати мають підтверджений та надійний план фінансування необхідної Україні безпекової, економічної, гуманітарної та енергетичної допомоги практично на весь 2023 рік, і розбіжності між політичними силами на це не вплинуть.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Ну, а в соцмережах українці уже жартують, що на усі грантові гроші слід закупити славнозвісних яєць по 17 грн…

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності