Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

«Вернісаж» у «Бастіоні»

DSC_0753У Фортечній галереї «Бастіон» відкрився «Вернісаж». Саме таку мистецьку назву має виставка творчих робіт учнів Івано-Франківського Центру естетичного виховання дітей та молоді «Кармен». На кам’яному мурі «Бастіону» представлено сотню творчих робіт, авторами яких є дітки 4 – 8 років, які займаються образотворчим мистецтвом у Центрі «Кармен».

Експоновані дитячі роботи є цікавими не лише самим батькам, а й художникам, які черпають натхнення у дитячій творчості. Адже в багатьох роботах відчувається поєднання дитячого примітивізму із казковим футуризмом. Жоден дорослий так не зможе намалювати! «Діти повинні розвиватися і дивувати нас своєю щирістю, – зазначає художник Микола Джичка. – Така виставка піднімає настрій, незважаючи на те, що твориться довкола».

Анастасія Ступацька – викладач образотворчого мистецтва у обдарованих дітей – розповідає, що під час занять діти не лише вчаться малювати у різних техніках, а й працюють з папером у техніці декупаж, аплікація, квілінг, орігамі, ліплять з пластики, глини, соленого тіста та займаються іншими творчими проектами.

«Я дуже задоволена, що мій Лесик займається образотворчим мистецтвом, – розповідає мама Лесика Говери – вихованця гуртка. – Моєму синочку дуже подобається малювати. Він завжди захоплено розповідає про кожне заняття. Тож я ні грама не жалкую, що віддала його на заняття у Центр «Кармен».

Варто додати, що, окрім занять образотворчим мистецтвом, більшість дітей також займаються і в інших гуртках Центру «Кармен». Саме тому на відкритті виставки вихованці виконали танцювальну композицію «Мамба».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Вікторія Біла

Кількість переглядів: 51 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності