Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

Від сьогодні Угорщина з великого прища перетворилася у геморой для України

Сьогодні, 1 липня, проросійська Угорщина перебрала на себе організацію роботи Ради ЄС. Вона головуватиме там наступні пів року.

Гаслом угорського головування стане видозмінений, але відомий вислів: «Зробимо Європу великою знову» (Make Europe Great Again), повідомляється на сайті головування.

Міністр Угорщини у справах ЄС Янош Бока, представляючи пріоритети уряду своєї країни на наступні шість місяців, зазначив, що угорське головування виконуватиме роль «чесного брокера». Там обіцяють розбудовуючи конструктивну роботу із усіма країнами-членами та європейськими інституціями з урахуванням викликів перед ЄС.

«Європа постає перед спільними викликами війни у нашому сусідстві, глобальної конкуренції, вразливої ситуації з безпеки, незаконної міграції, природних катаклізмів, впливу кліматичних змін та (складної) демографічної ситуації», – зазначив Бока.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Під час головування в ЄС Угорщина будуватиме програму діяльності на основі семи визначених пріоритетів. Серед них – підвищення конкурентоспроможності ЄС, посилення політики у сфері оборони, підтримка політики розширення ЄС на основі досягнень країн-кандидатів.

Наступні пріоритети будуть стосуватися розв’язання проблеми нелегальної міграції, визначення майбутнього політики ЄС з регіонального розвитку, уточнення сільськогосподарської політики з орієнтацією на інтереси європейських фермерів, розв’язання демографічних проблем тощо.

Раніше угорський міністр у справах ЄС Янош Бока представив пріоритети піврічного головування Угорщини у Раді ЄС, яке проходитиме під гаслом «Зробимо Європу знову великою».

А депутат Європарламенту від партії «Зелених» Даніель Фройнд зібрав підписи під листом до голови Європейської ради Шарля Мішеля з вимогою призупинити майбутнє головування Угорщини в Раді Євросоюзу.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини…

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності