Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

Вірні РПЦ в Україні перешкодили похорону воїна УПА на Рівненщині

У селі Рясники, що на Гощанщині Рівненської області, між вірними Православної Церкви України та Московської церкви знову виник конфлікт: прихожани московської церкви зірвали похорон воїна УПА.

Громада села проводжала в останню дорогу Ковальчука Григорія Пилиповича – жителя села Рясники, який відбував покарання (10 років) за визволення України, був борцем за волю і незалежність України, воїном УПА, гордістю села.

– Наперододні уповноважені представники громади ПЦУ (згідно чинних діючих розпорядчих документів про почергове проведення богослужіння) звернулися до Рівненської обласної адміністрації з проханням  відкрити храм для проведення відспівування похорону в середині храму. На зустрічі в присутності  предстаників влади Романюка В.А. (Голова Гощанської районної адміністрації та в присутності Соколовського І.Л.) було здійсненно телефонний дзвінок до настоятеля храму Готліба В.Ф. де він повідомив, що відкриє храм для проведення похоронного процесу. На вході до храму похоронну процесію зустрічав настоятель Готліб В.Ф. з прихильниками МП та монахами, де він і заявив що храм він не відкриє разом із своїми парафіянами, – розповіла жителька села Рясники Мирослава Боліщук.

– Громада ПЦУ села Рясники до останнього вірила в допомогу представників Рівненської Обласної адміністраціїГощанської адміністрації, представників поліціїпредставників служби безпеки Рівненської області, що мають належні важелі впливу щодо виконання чинних документів, та з шаною в останню дорогу провести воїна УПА, ветерана війни, ветерана праці,– додала Мирослава Боліщук.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Проте, прихожанам ПЦУ так і не вдалось потрапити до храму, тому воїна УПА Григорія Ковальчука довелось відспівувати надворі.

ФОТО у заголовку ілюстративне

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності