Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Блоги

Візит Байдена – гарантії безпеки Україні й чіткий сигнал Путіну напередодні 24 лютого

Кремлю буквально в лоба говорять про неможливість повторення сценарію лютого-2022

Топ-темою безумовно, став історичний візит президента США Джо Байдена до Києва. Примітний вибір дати візиту – перед роковинами російського вторгнення.

Будь ласка, читайте текст після реклами

У той час, як ЗМІ нагнітали істерію з приводу того, що росія намагається шляхом ядерного шантажу завадити візиту президента США Джо Байдена до Європи та послабити міжнародну підтримку України, до Києва прибуває американський лідер.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Сильний хід.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Не анонсований візит президента США Джо Байдена до Києва, на мою думку, дає низку однозначних посилів керівництву як Російської Федерації, так і західних партнерів щодо України.

Головний з яких – Путіну дають чітко зрозуміти, що Україна сам на сам не залишиться і може розраховувати на подальший розширений характер допомоги Заходу і насамперед США.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Байден дає однозначно зрозуміти Росії, що Україна знаходиться в орбіті військово-політичного впливу Сполучених Штатів Америки і Сполучені Штати розглядають її як ключового військово-політичного партнера на пострадянському просторі.

Прозвучали нові заяви щодо розширення як макроекономічної, так і військово-технічної допомоги з боку Штатів. Причому йдеться про наступальні види озброєння.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Візит Байдена також є чітким сигналом Російській Федерації про те, що її намагання повернути Україну в зону свого впливу будуть нівельовані американською стороною. Їй буквально в лоба говорять про неможливість повторення сценарію лютого-2022. Про те, що всі її спроби повернути Україну до орбіти свого впливу, приречені на провал. Про те, що краще відступити зараз, поки агресору не завдали нищівної поразки.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Ба більше, цим дається чіткий сигнал щодо подальшого ходу військового протистояння в Україні.

Тобто, йдеться не тільки про надання розширеної військово-технічної допомоги, фінансової, макроекономічної, але й відповідно, розглядаються подальші процеси щодо інтеграції України як в структури НАТО, так і ЄС.

Це, фактично, гарантії безпеки. Якщо лідер першої країни у світі приїздить, то це дає чітко зрозуміти російській стороні, що питання зміни подальшого існування української держави не розглядається апріорі.

Ще один сигнал – країнам Європи. Їм дають зрозуміти, що треба ще більше збільшувати і макрофінансову, і військово-технічну допомогу Україні. І не просто збільшити, а й прискорити такий вид підтримки.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності