Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

ВОЄНКОМ: «ХІМІК» – НЕПРИДАТНИЙ

Активіст Майдану Михайло Бойчук, він же «Хімік», не пройшов медичну комісію при військовому комісаріаті. Про це на прес-конференції повідомив обласний комісар полковник Ігор Павлюк.

В інтерв’ю місцевим ЗМІ Михайло Бойчук (відомий як «Хімік») сказав, що три місяці тому висловив готовність їхати на Схід за умови повного зебезпечення його та товаришів необхідним спорядженням, для того щоб бути захищеним від ворожих куль. Попри те, що його нічим не забезпечили, він готовий їхати на Схід і щодня чекає повістки.

Обласний воєнком полковник Ігор Павлюк зазначив, що «Хімік» повістку отримував, втім, з’ясувалося, що він непридатний для військової служби за станом здоров’я. «Ми його викликали у військовий комісаріат. Він приходив, але всі військовослужбовці проходять медичну комісію. І, як мені доповів міський військовий комісар, на жаль, за станом здоров’я він не має права проходити службу в лавах Збройних сил України», – зазначив Павлюк.

Наш кор.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 54 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності