Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

ВПЕРШЕ БЕЗ РОСІЙСЬКИХ ДЕТАЛЕЙ на ДП “Антонов” зібрали серійний літак

Без російських деталей: зібрали перший серійний літак на підприємстві “Антонов”.

Так ДП “Антонов” закінчило стапельну збірку літака “Ан-178”.

Його замовив уряд Перу для національної поліції. Як і заплановано, український залізний птах повністю без російської комплектації вилетить до Південної Америки наступного року.

Це перший серійний “Ан-178”. Він міг з’явитися і раніше, погоджуються на держпідприємстві, але конструкторам довелося заново перерахувати сотні вузлів та агрегатів під західну електроніку та авіоніку.

Перший серійний літак буде складатися за відсутності російських компонентів, це дійсно правда. Нас, ДП “Антонов” звинувачували, що кілька років у нас не випускалися серійні літаки і вони не викочувалися з цього цеху. Об’єктивні причини. Багато часу зайняло імпортозаміщення”, – повідомив президент ДП “Антонов” Олександр Лось.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Вже готовий фюзеляж, пристиковані крила та хвіст. Тепер залишилося ще протягти кілька сотень кілометрів проводів і буде електрика. Це фактично перша серійна машина, яку майстри збирають без паперових креслень.

Кількість переглядів: 1,872 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності