Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Полеміка

Вручили Премію миру, щоб відразу її позбавити за антисемітизм

У скандального журналіста і блогера Русалан Коцаби відібрали Аахенську премію миру, якою його нагородили в Німеччині.

Як повідомив у Facebook журналіст Денис Казанський, у Коцаби відібрали нагороду за антисемітські висловлювання.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИВиправданий “держзрадник” Коцаба несподівано для колишніх “колег по цеху” отримає Аахенську премію миру

Місцеві ліві спочатку дали Руслану Коцабі Аахенську премію миру, а потім подивилися його відеоблог, з’ясували, що Коцаба печерний антисеміт, і вирішили забрати премію назад. У своєму відео, яке Коцаба не полінувався записати на єврейському кладовищі, він розповів, що євреї “як барани” йшли на страту в 1941 році, оскільки відчували свою провину за комунізм, Маркса і Троцького“, – зазначив він.44ac99b39494e319e7d40ac19457e273

Зазначимо, що в своєму відео Кацаба наводив такі слова, стоячи навпроти пам’ятника жертвам Голокосту:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

“Вони відчували, що несуть певне покарання за те, що виплодили нацизм, комунізм, Леніна, Маркса, Енгельса, різних Бланків, Троцьких, Каменєвих”.

“Це виявилося занадто навіть для німецьких лівих. Але впевнений, що наших проросійських політиків ця історія анітрохи не збентежить, і вони будуть далі називати Коцабу “антифашистом”, – підкреслив Казанський.

Представниця Аахенської премії миру Леа Гойзер пояснила, що правління прийняло це рішення після “звинувачень на адресу Руслана Коцаби щодо його антисемітських висловлювань”.

Засновниками Аахенської премії миру є пацифістські об’єднання лівих політичних партій, церковних організацій і профспілок у західнонімецькому місті Аахен.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 1,395 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності