Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Полеміка

Вихід з політичної кризи – у мирному діалозі, а не у вандалізмі та радикалізації

Не зважаючи на усі пристрасті, пов’язані з Євромайданами, Україна поступово рухається до Європи. Принаймні в цьому переконує Президент України Віктор Янукович, який доручив днями Уряду прискорити роботу щодо мінімізації ризиків у разі підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Ризики, які є для нашої економіки, нам їх потрібно мінімізувати. Процес повинен бути прозорий за участі товаровиробників, щоб усі собі чітко уявляли, яке майбутнє. Як тільки ми знайдемо порозуміння і буде досягнуто такий компроміс – підпис буде стояти», – зазначив Глава держави під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.

Президент також наголосив, що усім правопорушенням, вчиненим під час подій на майдані, має бути дана справедлива оцінка.

Коментуючи меседжі Глави держави, голова Івано-Франківської обласної організації ВМГО «Молоді регіони» Олександр Когут, зокрема, зазначив: «Президент Віктор Янукович однозначно й неодноразово заявив про те, що євроінтеграційний курс України був і залишається єдиним можливим шляхом розвитку нашої держави. Найближчим часом Україна проведе переговори з представниками Європейського Союзу щодо умов підписання Угоди про асоціацію, для чого представницька делегація виїде до Брюсселю, де вже іде підготовка до цих перемовин. В тому, що угода обов’язково буде підписана, немає жодних сумнівів. Можливо навіть, що це відбудеться ще цього року або на початку наступного. Однак, як заявляє Глава держави, це треба робити не поспіхом, а саме тоді, коли будуть для цього всі необхідні умови. Пріоритетом при цьому завжди будуть національні інтереси нашої України».

У свою чергу молода мешканка Косівщини Ольга Мисюк вважає добрим знаком той факт, що Президент Віктор Янукович погодився на вирішення питання за круглим столом, організованим його попередниками на посаді Глави держави. «Мирний діалог і готовність до компромісів, бажання вирішувати спірні питання за столом переговорів – це саме те, що потрібно сьогодні нашій державі, щоб подолати ту кризову ситуацію, у якій ми усі опинилися у зв’язку з подіями на Євромайдані. Особисто я поважаю право кожного на мирний протест, але те, що робиться у столиці останнім часом, мене, м’яко кажучи неприємно вражає. Що спільного має з мирними протестами вандалізм, руйнування пам’ятників, безжалісне нищення дерев, комунального майна. Навіщо перекривати проїжджу частину вулиць столиці? Кому вони роблять гірше тим, що чинять перешкоди проїзду транспорту, рятувальників, швидкої допомоги…?»

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Як на мене, – зазначає політ експерт з Івано-Франківська Микола Кучернюк, – Глава держави дав чітко зрозуміти: він готовий до компромісу і готовий покарати винних за жорстокі побиття та провокації на майданах. При цьому він і надалі виявляє готовність продовжувати євроінтеграційні процеси. Втім, як ми знаємо, опозиція на ініційований трьома Президентами України круглий стіл не з’явилася. Чому? Виглядає на те, що опозиція сьогодні свідомо йде на «політизацію» подій, на загострення ситуації.

Візьмемо хоча б події вчорашньої ночі. Опозиційні лідери були прекрасно обізнані, що ніхто не збирається розганяти Євромайдан, бити людей тощо, а натомість йшлося лише про розблокування доріг і адмінбудівель згідно відповідних рішень суду. Натомість з боку опозиції ми все частіше бачимо провокативні дії, спрямовані на радикалізацію ситуації».

Кількість переглядів: 165 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності