Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

Вийти заміж за фронтовика-гея, щоб в разі чого презентувати інтереси його партнера…

Комунікаційниця Лєда Космачевська оголосила, що вийде заміж за військового-гея, щоб презентувати інтереси його партнера.

Двоє чоловіків разом 15 років, але в Україні не легалізовано одностатеві шлюби, тож юридично це чужі одне одному люди. Ставши дружиною одного з них — військового, який зараз ризикує здоров’ям і життям, — Лєда зможе стати посередницею для реалізації прав, які міг би мати його фактичний партнер.

«Я беру на себе відповідальність за пошук, упізнання, поховання, повідомлення родичам та знайомим. Це я, за необхідності, скажу лікарю, що мій чоловік хотів стати донором. Це я не буду просити священника про відспівування, бо мій чоловік цього не хотів. Це я виконаю його останню волю і я зустріну його перша, коли він повернеться з перемогою», — пише Лєда.

Вона зауважує, що це не те, щоб вона хотіла робити, бо кохає свого власного партнера, також військового.

У серпні понад 25 тисяч українців підписали петицію про легалізацію одностатевих шлюбів. Це питання набуло нової актуальності на тлі війни: так, у випадку смерті закон наділяє низкою прав лише родичів загиблого.

У відповіді на звернення президент Володимир Зеленський заявив, що під час воєнного стану Конституція не може бути змінена, однак запевнив, що уряд працював над варіантами легалізації зареєстрованого цивільного партнерства.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності