Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Як працювати, якщо кошти з коронавірусного фонду йдуть сьогодні на зовсім інші речі? – голова Тернопільської ОДА

У Тернопільську область не надійшло жодної гривні з коронавірусного фонду, який було створено на рівні України.

Про це заявив наприкінці минулого тижня голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

Він зауважив, що через відсутність коштів наступна хвиля коронавірусної інфекції може бути вкрай загрозливою для Тернопільщини.

Сьогодні в Тернопільську область не надійшло жодної копійки з коронавірусного фонду, який було створено на рівні України. Як місцеві бюджети, так і заклади охорони здоров’я вже вичерпали ресурс на придбання засобі захисту. Плюс маємо невиконання бюджетів місцевих. Навіть Байковецька громада, яка мала перевиконання бюджету, реверсну дотацію, яку держава повертала, вона сьогодні має виконання 35 %. Звідки візьмуться гроші? Тому, коли ми говоримо про другу хвилю спалаху захворювання на коронавірусну інфекцію, то тенденція може бути небезпечною. Як ми будемо працювати, якщо кошти з коронавірусного фонду, а це 63 млрд грн, йдуть сьогодні на зовсім інші речі. Ми вже про це говорили, коли почалася перша хвиля і ми були не готові. А тепер, думаю, часу було вдосталь, аби підготуватися. Відповідальність за ці речі – повністю на Тернопільській обласній державній адміністрації”,  зазначив Віктор Овчарук.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності