Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

ЯК УЗАКОНИТИ “ПОДАРУНОК” ЧИНОВНИКАМ ПІД ЧАС ВІЙНИ, знають у ВР

Верховна Рада послабила антикорупційне законодавство, щоб допомоги українській армії та жертвам війни.

Народні депутати у п’ятницю, 8 липня, скасували на час воєнного стану обмеження на розмір подарунків для чиновників і депутатів, якщо їх буде використано на потреби Збройних сил України або гуманітарну допомогу постраждалим від російської агресії.

Як свідчать результати голосування, опубліковані на сайті ВР, закон №7280 “Про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції» щодо особливостей застосування законодавства у сфері запобігання корупції в умовах воєнного стану” підтримали 240 народних депутатів.

Відповідно до цього документу на час дії воєнного стану обмеження за вартістю подарунків, встановлені для чиновників і депутатів, не поширюються у разі отримання коштів, які в повному обсязі переказано на спецрахунки, відкриті Національним банком України для підтримки Збройних сил України, та/або якщо вони використані на гуманітарну допомогу українцям, які постраждали від дій Російської Федерації (тобто, тепер, коли у кабінет до чиновника вриваються правоохоронці з кайданками і відеокамерою, фіксуючи хабар, йому вистачить вчасно вигукнути “Взяв для ЗСУ”, – і чиновник врятований?!).

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Згідно зі статтею 23 закону “Про запобігання корупції”, депутати та чиновники можуть отримувати подарунки, вартість яких не перевищує одного прожиткового мінімуму (2 600 грн).

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрований законопроєкт №7522 про вільне переміщення призовників, військовозобов’язаних та резервістів територією України без отримання відповідного дозволу у військкоматі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності