Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

Як виглядає привласнений мільйон У.О. в гривневому еквіваленті

Подільською окружною прокуратурою міста Києва спільно із УСР ДСР НП України проведено 10 обшуків в офісних приміщеннях суб’єктів господарювання та за місцями мешкання фігурантів кримінального провадження, розпочатого на фактом заволодіння 34 млн гривень бюджетних коштів, виділеними державою на підтримку розвитку тваринництва (ч. 3 ст. 191 КК України).
Слідством встановлено, що службові особи ряду суб’єктів господарювання у 2020 році, увійшовши в злочинний зговір, здійснили привласнення державних коштів, отриманих як компенсацію капітальних вкладень на розвиток тваринництва шляхом надання завідомо недостовірних відомостей до документів на отримання відповідної дотації з державного бюджету про отримання імпортного обладнання для будівництва цеху переробки, яке на момент подачі документів суб’єктами господарювання не було поставлено в Україну та на підприємство, і яке не поставлено по цей час.


Крім того, до списку витрат, з яким підприємство звернулося до держави про компенсацію, були включені фіктивні розходи, які не повинні компенсуватися згідно з законодавством про державні компенсації за будівництво об’єктів тваринництва.
Таким чином, службовими особами товариства впроваджено та реалізовано механізм по заволодінню бюджетними коштами на суму 34 млн гривень, чим завдано збитки державі у особливо великих розмірах.
З метою встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення, процесуальними керівниками спільно із УСР ДСР НП України проведено 10 обшуків за місцями мешкання фігурантів та в офісних приміщеннях вказаних суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлено та вилучено фінансові документи, а також грошові кошти на загальну суму понад 16 млн грн, які відповідно до позиції слідства є коштами, отриманими за рахунок впровадження у дію злочинного механізму щодо отримання дотацій з державного бюджету під виглядом розвитку на тваринництво.


Нагадаємо, відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Київської міської прокуратури

Джерело: Київська міська прокуратура

Кількість переглядів: 17,026 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності

Posting....