Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Соціальні новини

З 1 січня їздитимуть до Росії за новими правилами

Як повідомляють в прес-службі МЗС України, 1 січня 2014 набуває чинності нове законодавство Російської Федерації про порядок в’їзду і виїзду з РФ, а також про правове становище іноземних громадян у Росії.
Таким чином, з нового року термін тимчасового перебування в Росії іноземних громадян, які прибули в РФ у порядку, що не вимагає отримання візи (в т.ч. громадяни України), не може перевищувати 90 діб сумарно протягом кожного періоду в 180 днів, за винятком випадків, передбачених федеральним законом, а також у разі, якщо такий строк продовжений відповідно до законодавства.
Якщо іноземець під час свого попереднього перебування у Росії перевищив термін перебування в 90 днів сумарно протягом кожного періоду в 180 днів, йому заборонено в’їзд у Російську Федерацію строком на 3 роки з дня виїзду з Росії.
Громадяни України та Росії можуть в’їжджати, виїжджати і пересуватися по території двох держав без віз з дотриманням правил перебування, що діють в цій державі, за документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство. При цьому громадяни України та Росії звільняються від реєстрації в компетентних органах за місцем їх перебування на території іншої держави, якщо термін такого перебування не перевищує 90 днів з моменту в’їзду на територію іншої держави, за наявності у них міграційної картки з позначкою органів прикордонного контролю, проставленою при в’їзді на територію держави перебування.
У зв’язку з цим МЗС України звертає увагу громадян України, які планують свої закордонні поїздки в РФ, на необхідність дотримання законів країни перебування і наслідки порушення режиму перебування в Російській Федерації.
Нагадаємо, з 1 січня 2015 роки українці зможуть в’їхати до Росії тільки за наявності закордонного паспорта.

Кількість переглядів: 96 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності