Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Соціальні новини

З 1 ВЕРЕСНЯ «ПАКРАЩЕННЯ» ВІД ЯЦЕНЮКА…

Уряд пропонує парламенту підвищити мінімальні зарплати та прожитковий мінімум з 1 вересня, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Ми разом з президентом ухвалили рішення щодо необхідності підвищення соціальних стандартів. Так, чинний закон передбачав зростання мінімальної зарплатні і прожиткового мінімуму з 1 грудня. Але ми працювали над тим, щоб знайти фінансовий ресурс і підвищити мінімальну заробітну платню і прожитковий мінімум, а відповідно зарплати для українців вже з 1 вересня», – розповів керівник уряду.

За його словами, для цього потрібно приблизно 10 мільярдів гривень, «і ми ці гроші знайшли».

«До парламенту вноситься закон, який передбачає збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян», – додав пан Яценюк.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Говорячи про окремі категорії, яких у разі ухвалення стосуватимуться зміни, він зазначив, що зарплата вчителів без категорії зросте на 470 гривень, вчителів вищої категорії – на 605, сімейних лікарів – на 453, медсестер – на 304, працівників соціальної сфери – на 304, бібліотекарів – на 348.

Стипендії студентів, за словами прем’єра, з 1 вересня зростуть на 95-112 гривень.

Мінімальна пенсія становитиме 1074 гривні, мінімальна зарплата – 1378 (зараз – 1218).

«Це означає, що заробітна платня повинна піднятися не лише у бюджетній сфері, вона повинна піднятися у цілому по економіці», – вважає голова Кабміну.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Коментарі такого покращення тут будуть зайвими…

Кількість переглядів: 78 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності