Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

З ТУРЕЧЧИНИ ПО СЕКС ДО ЛЬВОВА

Туристичні агенції, центри туристичної інформації Львова запевняють, що за останні роки «приріст» турків у Львові становить від 52,6% до 82%. У 2014 році у Центр туристичної інформації на площі Ринок по допомогу звернулося 1276 турків, у травні 2015-го – 116, у червні – 138. Подейкують, чимало турецьких гостей навідуються у місто Лева за дешевими секс-послугами. Дівчат «знімають» у нічних клубах, насамперед у тих, де працюють стриптизерки. «Турки, які звертаються у центр по допомогу, мають стандартні запитання: де тут хороший нічний клуб, де відпочиває багато красивих жінок?» – сказала на одному з брифінгів керівник центру туристичної інформації Олена Голишева.

А арт-директор одного з нічних клубів Львова відверто говорить: «Вважаю, турки їдуть до нас саме за сексом. А що їх ще тут може приваблювати: архітектура, культура, гастрономія?».

Більше того, він каже, що в деяких клубах міста іноземців навіть більше, ніж україн­ських відвідувачів. В одних закладах збирається трохи вихованіша турецька публіка, в деяких – ті, які приїхали сюди відпочити майже на «халяву». За словами Валентина, коли зі Стамбула курсував недешевий авіаперевізник, до нас приїжджали більш-менш європеїзовані турки. Та з появою дешевших авіаперельотів до Львова прилітають не надто виховані турецькі туристи. Левова частка таких гостей мають в кишені не більше 100 євро. З теперішнім курсом валюти за цю суму можна непогано «відірватися»…

Чоловік розповідає, чимало турків заманюють наших дівчат до себе в Туреччину в гості. Вигадують історію, мовляв, мають там власний готель, прибутковий бізнес… Не бракує таких українок, які вірять у це, та повертаються додому розчаровані…
«Уже несила боротися з їхньою нахабністю та східним темпераментом, – веде далі арт-директор. – Вони гірші за деяких наших «рогулів»… Не виховані. Можуть дозволити собі розмахувати руками і кричати до офіціантів на весь голос: «Эй ты, девочка, сколько можна ждать кофе, виски и кальян!». На дискотеці «знімають» «малолєток» на халяву. Лише окремі турки можуть заплатити за ніч з дівчиною легкої поведінки 50 євро…».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

А 35-річний львів’янин Назар, який раз на місяць ходить на дискотеку зі своєю дружиною, поділився, що одного разу змушений був «брати за барки» турка, який нахабно приставав на танцмайданчику до його дружини і розпускав руки…
Самі турки не приховують, що приїжджають до Львова для того, щоб дешево і корисно відпочити. «Та ваші дєвчонкі самі хотят секса, бо ми красівиє, ухожениє, – ламаною російською каже турок Батур. – Да, ми хотім тут стріптіза, масажа, секса. У вас красівиє дєвочки. Услугі дєшевиє».

Інший турок, Ерме, каже: «У вас дешеві ціни на розваги, гарні, легкодоступні жінки, гучні вечірки та дискотеки. Познайомився у соцмережі з львів’янкою, яка запросила мене в гості. Але з однією дівчиною нецікаво проводити час. Тому приходжу в клуби на стриптиз, дискотеки. Ваші дівчата – crazy!».

Тему секс-туризму у Львові і «засилля» турків мусолять відвідувачі соцмереж. «В їх присутності винен український дівочий «мантелепізм», який майже не лікується, – вважає львів’янин Борис. – Реноме в цих хлопців підмочене скрізь в Європі. Турки мають спадкову психічну ексцентричність щодо жінок. Патологічну!».

Деякі користувачі соцмереж пишуть, що раніше турки «полювали» здебільшого за білявками, а тепер колір волосся не має для них жодного значення. Обурюються також тим, що турецькі туристи сидять на літніх майданчиках кафе з виразом обличчя, ніби вони тут господарі…

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Ми до них не їдемо, то вони до нас. Шукають Роксолан»,  – вважає львів’янин Олександр.

Подібної думки й мешканці Івано-Франківська, де завдяки двом місцевим університетам, Медичному та Нафти і газу, за останні років сім страшенно зросла кількість студентів арабів та африканців, які в своїй поведінці мало різняться від турецьких гостей Львова, а, можливо, є ще й більш зухвалішими.

Загалом така нахабна поведінка цих іноземців, яких у нас, не зважаючи на їх расову приналежність, ніколи інакше ніж «чорними» не називали, рано чи пізно може спричинити чималу агресію з боку місцевого чоловічого населення. Досить сказати, що рух скінхедів, які нині є дуже активним на Східній Україні та Києві («ЗЛ» вже не одноразово повідомляла про це зі своїх шпальт), поступово перекочував до сусіднього Тернополя, де нині іноземні студенти в темний час доби стараються зайвий раз не вештатися містом…

За матеріалами Високого Замку

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 132 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності