Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Трафунки: надзвичайні новини та кримінал

За кілька шоколадок рецидивіст отримав рік тюрми

8 березня 2021 року обвинувачений зайшов у супермаркет “Велмарт” по вул. Коновальця, 221, в Івано-Франківську та набрав товарів (шоколадки та шоколадне печиво) на суму 253 гривні. Пройшовши касову зону, та із викраденим майном направився до виходу, однак свій протиправний умисел до кінця не довів, з причин, які не залежали від його волі, оскільки був зупинений працівниками охорони.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненому визнав повністю, підтвердив суду вказані вище обставини вчиненого ним злочину. Він пояснив, що зі стелажа викрав чотири плитки шоколаду, заховав під куртку та намагався покинути приміщення магазину, проте був затриманий працівником служби охорони магазину. Щиро розкаявся, просив суд суворо його не карати.

При цьому обвинувачений вже мав дві судимості за крадіжки у 2015 та 2021 році. Зокрема, по останньому злочину він був звільнений від відбування покарання з випробуванням терміном на 1 рік.

На думку прокурора, який просив призначити чоловікові покарання у виді 1 року позбавлення волі та із застосування ст. 71 КК України за сукупністю вироків – у виді 1 року 2 місяці позбавлення волі, суд вважає, що виправлення обвинуваченого неможливе без ізоляції від суспільства.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.15 ч.2 ст.185 КК України та призначити покарання 1 (один) рік позбавлення волі. На підставі ч.1 ст. 71 КК України, шляхом часткового приєднання невідбутої частини покарання за попереднім вироком, остаточно призначив йому – 1 рік 2 місяці позбавлення волі.

Вирок виніс суддя Дмитро Руденко.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності