Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Міжнародні новини

За надмірну кількість жінок на керівних посадах оштрафовано мерію Парижа

Мерія Парижа має сплатити 90 тисяч євро штрафу, бо у ній на керівних посадах – надто багато жінок. Мерка міста Анн Ідальго назвала це рішення “абсурдним і небезпечним”.

Мерію Парижа оштрафували на 90 тисяч євро за дискримінацію, бо на керівних посадах в органі працює надто багато жінок. Про це у вівторок, 15 грудня, повідомила мерка французької столиці Анн Ідальго.

Два роки тому мерія міста оголосила конкурс на 16 нових керівних посад, 11 з яких у підсумку обійняли жінки, а п’ять – чоловіки, повідомляє інформагенція AFP. Через це міністерство державної служби Франції вважає, що мерія Парижа того року порушила правила щодо гендерного паритету. Згідно з ним, на таких посадах повинно бути щонайменше 40 відсотків представників однієї статі. У випадку мерії Парижа частка чоловіків становила лише 31 відсоток, а жінок – 69 відсотків.

Сама ж Ідальго заявила, що “щаслива повідомити” про цей штраф. Вона оголосила, що вручить чек особисто разом зі своїми заступниками та іншими жінками на керівних посадах.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Ідальго назвала цей штраф “абсурдним, несправедливим, безвідповідальним і небезпечним”. За її словами, потрібно сміливіше призначати жінок на керівні посади у Франції, бо всюди у країні все ще спостерігається велике відставання жінок від чоловіків. “Щоб досягти паритету, ми повинні прискорити темп і призначати більше жінок, ніж чоловіків“, – сказала вона.

Міністерка державної служби Франції Амелі де Моншален визнала, що цей штраф на мерію Парижа наклали за порушення гендерного балансу в 2018 році. Вона запевнила, що відомство хоче спрямувати стягнені кошти на заходи з просування жінок на державній службі, і запросила мерку Парижа їх обговорити.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності