Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

За три роки роботи “Львівська табачка” не придбала жодної акцизки

Львівська тютюнова фабрика або “Львівська табачка”, як її називають місцеві мешканці, за три роки роботи не купила жодної акцизної марки для сигарет.lvz1-2bd65a57b2759ed65a283190d0553f0f-696x384

При цьому підприємство виробляло мільярди штук сигарет щорічно.

Про це повідомила Державна фіскальна служба у відповідь на депутатський запит.

З 2016 по 2018 роки жодне підприємство у Львівській області не купило жодної марки акцизного податку для виробництва сигарет (УКТ ЗЕД 2402 20 9010 та 2402 20 9020 – сигарети з фільтром і без фільтру). Але при цьому за три роки у Львівській області було вироблено майже 5 млрд. штук сигарет.

Єдиний виробничий комплекс у Львівській області, який може виробляти сигарети в промислових масштабах – це Львівська (Винниківська) тютюнова фабрика (ЛТФ). Хоча дана фабрика багато разів змінювала назву, але йдеться про виробничий комплекс у місті Винники, Львівської області.aktsiz

4 липня 2019 року на даній фабриці пройшли обшуки Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань за участю Державної фіскальної служби.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИВеликобританія повідомляє про спільну спецоперацію по боротьбі із тютюновою контрабандою на Львівщині

Найбільш імовірна причина обшуків – контрабанда тютюнових виробів і несплата податків.

Офіційна інформація ДФС за кількістю проданих акцизних марок за 2016-2018 рр. підтверджує дані звинувачення. Адже виробляти і продавати сигарети без акцизних марок в Україні незаконно.

Крім того, інформація податкової побічно підтверджує результати журналістських розслідувань про махінації на Львівській тютюновій фабриці з наклеюванням акцизних марок, призначених для сигарил, на пачки з сигаретами.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Справді, в деяких місяцях 2016 і 2017 рр. ДФСфіксувала купівлю львівським підприємством акцизних марок для сигарил (код 2402 10 0000).

За підрахунками журналістів, подібні махінації дозволяють Львівській тютюновій фабриці нелегально “економити” понад 14 грн. акцизу на кожній пачці сигарет.

За підрахунками експертів, щорічний обсяг втрат держбюджету на цій тіньовій схемі становить понад 4 млрд. гривень. Це в рази перевищує обсяг акцизу, який Львівська тютюнова фабрика сплатила за попередні три роки.

Кількість переглядів: 2,985 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності