Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

Заборонили вилов, продаж та купівлю вугря, – внесли до Червоної книги України

Рибу «вугор європейський», якою донедавна майже усюди вільно можна було поласувати, тепер внесли до Червоної книги як що зникає вид, що зникає.
Про це повідомили у пресслужбі Шацького нацпарку.
Шацький НПП інформує, що згідно Наказу №29 Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 19.01.2021 р. та відповідно до статей 14, 16 Закону України «Про Червону книгу України», статті 44 Закону України «Про тваринний світ», рішення Національної комісії з питань Червоної книги України від 10 червня 2020 р., з метою збереження і відтворення рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тварин, ВУГОР ЄВРОПЕЙСЬКИЙ занесений до Червоної книги України як зникаючий вид.
У зв’язку з цим попереджають, що вилов, продаж та купівля вугря європейського категорично заборонені та передбачають адміністративну відповідальність!
З наказом Міндовкілля № 29 можна ознайомитись тут.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності