Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Заборонити продаж сигарет у нічний час пропонує “слуга”

В Україні можуть заборонити продавати в магазинах сигарети в нічний час. Табу на торгівлю пропонується накласти на період з 22:00 до 10:00. 

Автором нинішньої ініціативи виступив народний депутат від “Слуги народу” Євген Шевченко.

Відповідний законопроект №4058 зареєстрований у Верховній Раді, вже направлено на розгляд комітету та надано для ознайомлення.

Тут варто зазначити, що в Україні вже діють обмеження на продаж алкогольних напоїв у нічний час. Однак заборон на реалізацію тютюнових виробів немає. Водночас на законодавчому рівні пропонуються різні варіанти, як знизити продаж сигарет. Річ у тому, що Україна взяла на себе зобов’язання скоротити поширеність куріння до 15% у 2025 році.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Автором нинішньої ініціативи виступив народний депутат від “Слуги народу”Євген Шевченко.

Документ “Проект закону про систему громадського здоров’я та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” має запровадити на законодавчому рівні поняття “громадське здоров’я”, – йдеться на сайті парламенту.

У 13-ї статті законопроекту йдеться про “захист населення від шкідливого впливу алкогольних напоїв та тютюнових виробів”.

Тут вказується, що суб’єктам господарювання при здійсненні роздрібної торгівлі буде заборонено продавати з 22:00 до 10:00 годин пиво (крім безалкогольного), алкогольні, слабоалкогольні напої, вино, а також тютюнові вироби, у тому числі електронні сигарети (вейпи) та рідини до них (добавки та ароматизатори).

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нагадаємо, що в багатьох містах вже давно існує заборона на продаж у нічний час алкоголю, прийнята місцевими радами. Хоча, слід зауважити, що досі ця заборона не діє в магазинах і торгових центрах, що мають якесь відношення до депутатів, які цю заборону голосували, та ін. місцевих чиновників…

Кількість переглядів: 2,250 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності