Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Політика

Законопроект про обов’язкову юросвіту для генпрокурора ВІДХИЛЕНО !!!

Верховна Рада відхилила законопроект, який повертав вимогу до наявності вищої юридичної освіти у кандидата на посаду генерального прокурора.

За відхилення законопроекту №1044 в першому читанні проголосували 297 депутатів, №1044-1 – 289 депутатів при мінімально необхідних 226.83b35c8d251ecc0a57f6816af10a5491
Законопроектом пропонувалося, крім вимагати юросвіту від кандидата, також досвід роботи не менше 10 років в області права (а в законопроекті №1144 – і/або в правоохоронних органах) на момент призначення генпрокурором.

Нагадаємо, 29 серпня генеральний прокурор України Юрій Луценко написав заяву про відставку. Того ж дня Верховна Рада затвердила Руслана Рябошапку на посаді нового керівника Генеральної прокуратури України (ГПУ). Його кандидатуру підтримали 312 парламентаріїв.

2 вересня Рябошапка підписав указ про звільнення Анатолія Матіоса з посади заступника генпрокурора – Головного військового прокурора України. Матіоса також прибрали зі списку особового складу ГПУ і передали у розпорядження Міністерства оборони для «вирішення питання про подальше проходження військової служби».

Кількість переглядів: 858 

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності