У Павлограді закривають стаціонарне відділення тубдиспансеру. Хворих, які перебували на лікуванні, вже відправили в інші лікувальні установи або додому.
«ПОЛІКЛІНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЗАЛИШАЄТЬСЯ. ХВОРІ БУДУТЬ ЛЛІКУВАТИСЯ АМБУЛАТОРНО. ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ПАВЛОГРАДУ – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО. НЕ ВСІ ХВОРІ РОЗУМІЮТЬ НЕОБХІДНІСТЬ ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ В ДНІПРО. ХТОСЬ ПРОСТО НЕ ЗМОЖЕ ДОЇХАТИ, КОМУСЬ ЦЕ ЗРОБИТИ ВАЖКО. ВЕЛИКА ЧАСТИНА ХВОРИХ ЗАЛИШИТЬСЯ ТУТ І БУДЕ ЗАРАЖАТИ МІСЦЕВЕ НАСЕЛЕННЯ», – РОЗПОВІДАЄ ЮЛІЯ АНТОНЮК, ЗАВІДУЮЧА ДИСПАНСЕРНО-ПОЛІКЛІНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ.
Вона додала, що в стаціонарному відділенні лікувалися не тільки жителі Павлограда, а й Тернівки, Першотравенська та прилеглих районів.
«ДЕ МЕНІ ЛІКУВАТИСЯ? ПРОПОНУЮТЬ ЇХАТИ В ДНІПРО. АЛЕ ЦЕ НЕ РЕАЛЬНО. У МЕНЕ НЕМАЄ ГРОШЕЙ. ПРОСТО ЗНУЩАЮТЬСЯ ІЗ ЛЮДЕЙ», – РОЗПОВІДАЄ ПАЦІЄНТ ТУБДИСПАНСЕРУ ОЛЕКСАНДР.
На всіх, хто відмовився від госпіталізації в Дніпро, співробітники тубдиспансеру будуть зобов’язані подати в суд.
Через закриття стаціонарного відділення скоротять близько 60-ти лікарів і медсестер.
«Я НЕ МОЖУ НІКУДИ ПІТИ ПРАЦЮВАТИ. АДЖЕ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ЗАКРИВАЮТЬ ПО ВСІЙ ОБЛАСТІ. БУДУ ВИЇЖДЖАТИ З УКРАЇНИ. ХОЧУ ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ ВСЬОГО САМОГО КРАЩОГО. НЕ ХОЧУ, ЩОБ ВІН, ЯК І ВСІ, ПОПАВ ПІД ЗАГРОЗУ ЗАРАЖЕННЯ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ», – РОЗПОВІЛА МЕДСЕСТРА ЮЛІЯ АНТОНЮК.
На подібну ситуацію скаржаться хворі у Колимиї, що на Прикарпатті, та інших міст, адже закриття стаціонарів тубдиспансерів відбуваються по всій Україні.