Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Невідома Історія

Засипані поверхи будівель в центрі Києва, – весь світ шукає пояснення (фото)

Історики давно твердять, що культурний рівень життя в історичних містах був на багато метрів нижчим теперішнього, і ось черговий доказ цього днями знову трапився в Києві:

Так в центрі столиці у дворі будинку провалився асфальт. При цьому під ним опинився підвал садиби початку ХІХ століття. Знахідку виявили за адресою вулиця Мала Житомирська 16/3.

Про це повідомляє археолог Тимур Бобровський на своїй сторінці в Facebook.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Чоловік також опублікував фотографію провалу, в якому видно старовинний підвал.

У центрі Києва провалився асфальт (фото: facebook.com/tymur.bobrovskyy)

Спочатку він сумнівався в його віці, але в коментарях під фото експерт Київського науково-методичного центру з охорони пам’яток Олена Мокроусова зазначила, що це підвали садиби початку XIX століття.

“Це підвали у дворі садиби, дровяники частіше, таких багато було в міських садибах. Вони часто згадуються в описах майна/максимально використовували площу ділянки. Забудова самої садиби – початок ХХ століття, отже, і підвали тих часів”, – написала Мокроусова.

Експерт також зазначила, що будинки садиби – пам’ятки місцевого значення.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності