Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Соціальні новини

Здай хабарника – 10% від Зеленського, здай “сепара” – $10 тис. від “Приват”, – дежавю ?

В офісі президента України Володимира Зеленського почали підготовку законопроектів, які встановлять порядок повідомлення про корупційні правопорушення. 
Крім того, запропонували ввести матеріальну винагороду для тих, хто допоможе викрити корупціонера в межах 10% від суми відшкодованих збитків або розміру неправомірної вигоди (хабара)61pPrjaMSDL._SY500_
З представниками громадських організацій та міжнародними партнерами обговорили механізми заохочення і захисту викривачів корупції за ініціативою керівника Офісу глави держави Руслана Рябошапки.
Про це повідомляє прес-служба президента України у вівторок, 20 серпня.
Разом з міжнародними експертами і фахівцями з українських громадських організацій ми обговорили зміни до законодавства щодо вдосконалення механізмів повідомлення про корупційні правопорушення, посилення захисту осіб, які надають таку інформацію, а також способи їх мотивації для викриття топ-корупціонерів“, – цитується Рябошапка.
Готуються Проекти законів регламентують способи та порядок повідомлення про корупційні або пов’язаних з корупцією правопорушення, процедури розгляду таких повідомлень, права і гарантії захисту викривачів.
Викривачі, які повідомляють про масштабні корупційні схеми, що приносять державі значний збиток, будуть заохочені матеріальною винагородою. Крім того, держава буде гарантувати разоблачителям корупційних злочинів захист від переслідувань за розголошення інформації, відновлення порушених трудових та інших прав, конфіденційність повідомлень про корупцію, а також встановлення відповідальності у випадках переслідування викривачів“, – пояснив Рябошапка.

Таке вже було:3110039600x1015

Кількість переглядів: 993 

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності