Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

ЗДУРІТИ: “Укрнафта” вривається на ринок електроенергії… ВЧАСНО і випадково?

Компанія «Укрнафта» за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) збудує маневрову генерацію електроенергії — газопоршневі та газотурбінні теплоелектростанції, які в середньостроковій перспективі зможуть підтримувати енергосистему України, що постраждала від атак російських військ.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Джерелом енергії для станцій стане газ, який компанія видобуває паралельно з нафтою. «Це органічний крок компанії щодо розширення ланцюжка доданої вартості, коли не газ продається як товар, а безпосередньо електроенергія», — заявили в «Укрнафті».

Гроші на будівництво дасть Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Нагадаємо, що Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія «Укртатнафта» за рішенням акціонерів стала приватним акціонерним товариством. Саме їй належить найбільший в Україні Кременчуцький нафтопереробний завод.

Наприкінці 2022 року Сергій Корецький очолив компанії «Укрнафта» та «Укртатнафта». Це випливає із даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Раніше ми писали, що індексний комітет «Української біржі» (УБ) вирішив виключити з індексного кошика акції «Укрнафти» та «Мотор Січі».

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності