Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

ВІЙНА

Зеленський розділив війну на дві стадії:

Президент України Володимир Зеленський розповів, які головні кроки треба зробити Україні для закінчення гарячої стадії війни: Наша держава потребує відновлення територіальної цілісності, прав і свобод громадян, а інша стадія війни – це відновлення справедливості.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час звернення до студентів Мексики.

«Все закінчиться миром, але не нашим миром із росією – вона просто його не хоче. Вона уявляє мир по-своєму. А ми уявляємо його як незалежна, вільна, європейська держава. Тому лише відновлення територіальної цілісності, відновлення прав і свобод людей, відновлення суверенітету – це головні принципи закінчення цієї гарячої стадії війни, а потім – відновлення справедливості», – переконаний Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський вкотре наголосив, що Україна не піде на поступки, проте не заперечив, що лунають такі пропозиції.

«Є такі голоси, є такі пропозиції. Але цей звір на цьому не зупиниться. Тому що його політика нічим не відрізняється від політики ненажерливого нацизму. Тому ми повинні боротися. Тому люди у світі мають усвідомлювати: якщо ми будемо жертвами, то ми будемо не останніми», – каже Президент.

Наразі говорити про будь-які відносини з росією неможливо, тому це питання варто віддати на розсуд майбутніх поколінь, зазначив глава держави.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Це залежатиме від того, як росія закінчить цю війну. Чи вона вийде з нашої території самостійно, чи будуть готові їхні покоління просити вибачення, чи буде відновлено справедливість через вироки суду», – уточнює Зеленський.

Варто нагадати, що Україна та росія проводили декілька раундів переговорів, але зараз вони «на паузі». Україна не повернеться за стіл переговорів, поки країна-агресор не виведе свої війська.

Loading

Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності