Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Події

ЗМЕНШИВСЯ ТАРИФ на електроенергію, але є умова…

1 жовтня 2021 року для 80% населення України тариф на електроенергію складе 1,44 грн за кВт-год за умови споживання до 250 кВт-год на місяць. Для всіх, хто споживає понад 250 кВт-год на місяць, ціна залишається незмінною – 1,68 грн за весь обсяг споживання.

Про це повідомляє прес-служба Міненерго.

«Завдяки розробленій Міненерго фінансовій моделі покладання спеціальних зобов’язань (ПСО) Державні виробники електроенергії, НАЕК Енергоатом і ПрАТ Укргідроенерго, які забезпечують виконання спецзобов’язань, отримали право продавати весь обсяг продукції, що випускається на ринкових умовах. За рахунок отриманого доходу державна генерація компенсуватиме різницю між тарифами для населення та ринковою ціною електроенергії», – йдеться у повідомленні.

Такі кроки дозволяють держкомпаніям тримати хороший фінансовий рівень.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

«Нова модель ПСО дає можливість державним компаніям стабілізувати і поліпшити свій фінансовий стан. У свою чергу, це дозволяє забезпечувати знижену ціну на електроенергію для вразливих верств населення«, – заявив міністр енергетики Герман Галущенко.

Раніше ми писали, що газопостачальні компанії України оприлюднили місячні тарифи на газ для населення. У жовтні ціни різко зросли, проте річні тарифні плани не змінилися і залишаються значно вигіднішими.

Місячні ціни, які компанії пропонують на жовтень, іноді перевищують 30 гривень за кубометр. Зокрема «Київгазенерджі« продає газ по 30,50 гривень за кубометр. У вересні тариф цієї компанії був на рівні 19,80 в серпні — 15,76 гривень за кубометр.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності