Приєднуйся до нас

Що шукати?

За ЛаштункамиЗа Лаштунками

Економіка

Золотовидобування в Україні та турецька лапа

Першу з 4-х виставлених на аукціон золотоносних ділянок в Україні придбала компанія з турецьким власником.

Про це інформує Дніпроград з посиланням на Телеграм-канал Дніпро Обласний.

Нещодавно частина українських запасів золота остаточно перейшла в руки турецької компанії «Онур». В червні «Онур» оформила контроль над ТОВ «Спис Україна», викупивши 37,5% золотоносних жил Жовтоводської ділянки, яка розташована в  с. Жовте, П’ятихатського району, недалеко від м Жовті Води.

Розвідку золотих запасів  в Дніпропетровській області почали  ще на початку 60-х років. Але через брак грошей роботи припинилися.  До останнього часу ніхто не міг отримати ліцензію на  розробку  золотоносних родовищ.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Фахівці стверджують, що створення бази золотодобувної галузі вимагає часу.

Кілька років – на розвідку та затвердження запасів, проектування займе до півтора років, будівництво шахти триває два-три роки. Однак все техніко-економічні розрахунки говорять про рентабельність видобутку золота на дніпропетровських родовищах.

Зазначається, що середній вміст золота становить 5-6 грамів на тонну, ціна грама золота – 36 доларів, це означає 180 доларів в тонні. З огляду на те, що собівартість видобутку однієї тонни – 27 доларів, збагачення – 12 і транспортування – сім, виходить 134 долара чистого прибутку.

Loading

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.
Реклама

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

Політика Конфіденційності